Bilgi Evi Öğrencileri Yılın Yorgunluğunu Geleneksel Piknik Etkinliğiyle Attılar

Toplum içerisinde özgüveni yüksek, donanımlı, kendisine ve ailesine karşı sorumlu, yaşadığı çevreye duyarlı manevi ve kültürel değerlerini benimseyen bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Zeytinburnu Bilgi Evleri’nin yürüttüğü Bilge Nesil projesi, geleneksel piknik aktivitesiyle yaz tatili dönemine giriş yaptı. 

Her yıl yaz döneminde gerçekleştirilen piknik organizasyonu ile koca bir yılın yorgunluğunu atmak, doğayla iç içe vakit geçirmek, tüm Bilgi Evleri’nde bulunan Bilge Nesil üyelerinin kaynaşmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen piknikte 451 öğrenci ve Bilgi Evi öğretmenleri bir araya geldi. 

Sabahın erken saatlerinde Beykoz’daki piknik alanında bir araya gelen üyeler, güzel bir kahvaltının ardından çuval yarışı, yumurta yarışı, yakan top, voleybol, futbol, ip atlama gibi pek çok fiziksel aktivitenin yanı sıra mangal keyfi ile de bu güzel günü anılarına bir kare olarak eklediler. 

Öğretmenlerinin de eşlik ettiği etkinliklerle sosyalleşmelerinin yanı sıra doğanın da tadını çıkaran üyeler, mutlu bir şekilde günlerini tamamlayarak pikniklerini sonlandırdılar. 
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir